Mercedes-Benz C200 CDI 100kw

 • 25.01.2022 10:23
 • Аеродром, Скопје
 • 214 прегледи
Нов
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw-8
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw-7
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw-6
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw-5
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw-4
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw-3
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw-2
Mercedes-Benz-C200-CDI-100kw
7.900

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : C
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Силина на мотор (kw) : 100

Опис

Се продава MERCEDES BENZ C200CDI 100kw.
Година 2008.
Километри 200000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Навигација.
-Магленки.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
Возилото е на мк таблици со истечена регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 7900€ со простор за договор.
070275098
078355335
071216879
070323717