Mercedes-Benz C 220cdi automatic Autobern

 • 31.01.2022 21:34
 • Аеродром, Скопје
 • 283 прегледи
Нов
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern-8
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern-7
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern-6
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern-5
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern-4
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern-3
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern-2
Mercedes-Benz-C-220cdi-automatic-Autobern
2.800

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : C
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2001
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000

Опис

Се продава MERCEDES BENZ C220CDI АVTOMATIK.
-Oд опрема поседува:
-Автоматска клима.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Сончев кров.
-Aвтоматски менувач.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Кожен ентериер
-Возилото е на мк таблици со истечена регистрациа.
-Можна замена повелете во AUTOBERN.