Mercedes Benc C200, 2003,benzin-plin

 • 30.01.2022 12:01
 • Струмица
 • 141 прегледи
Нов
Screenshot_20220107_154143
Screenshot_20220107_154236
Screenshot_20220107_154218
Screenshot_20220107_154202
Screenshot_20220107_154125
Screenshot_20220107_154055
Screenshot_20220107_154025
Screenshot_20220107_153936
0

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : C200
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2003
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Друго
 • Боја : Друга
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000

Опис

Се продава автомобил Mercedes-Benz C200, 2003 година. Автомобилот има вградено екран на допир, сензори за паркирање на пред, на зад и странично, има и задна камера, има плин. Цена по договор. Автомобилот е во одлична состојба, за повеќе информации јавете се на телефонскиот број: 072 313 312

Локација

Струмица

Локација

Струмица