MERCEDES A 170 CDI CLASSIC

 • 11.09.2022 21:32
 • Ресен
 • 34 прегледи
Нов
Mercedes
2.700

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : A 170 CDI CLASSIC
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2001
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 25.000-30.000
 • Koњски сили : 95
 • Силина на мотор (kw) : 70

Опис

Се продава MERCEDES A 170 CDI Classic
– Година на производство – 2001
– Клима
– Серво
– 4 нови зимски гуми
– Електроника на прозорци и ретровизри
– Фабричко радио
– Централна брава
– ESP, ABS
– Сменето масло и филтри
– Регистрирана до 03.2023 + зелен картон

За подетални информации јавете се на бројот 070 385 320