Mercedes

 • 01.02.2022 12:54
 • Аеродром, Скопје
 • 160 прегледи
Нов
d1282e35-38ce-4350-94e1-12b27f220725
0c4d17c4-3059-46ff-8cda-324d69783d3a
0120079d-f3c5-4142-a2ff-11e7c59580c3
d2270a63-3a44-4bc2-b70e-b3047ead07ff
f98fe20f-a7a4-494c-b1a0-1ef6458ef201
9.290

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : Sprinter
 • Стил на каросерија : Товарно возило
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Жолта
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000
 • Koњски сили : 130

Опис

Mercedes Sprinter 2.2 Cdi дизел 2009 година
Зафатнина 2143 ccm
Сила на мотор 130 ks
Поминати 290.000 км.

ОПРЕМА:Радио ЦД ,Електрика на прозори, Електрика на ретровизори, Централна брава,,Регистрирана до Декември 2022 година….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904