Mazda CX-7 4х4 2010godina

 • 24.01.2022 16:31
 • Аеродром, Скопје
 • 371 прегледи
Нов
7428431e-e6e3-4c7f-8b56-87bc1eb4108e
346176eb-e863-4a9b-b127-5e1cf07f36fa
f4df86cc-8929-47c2-8ca2-077319ed4c54
e479ee85-c624-40ce-8d57-8fa12880be77
ae6b0d1d-c154-42f3-a5be-1172b9ade8df
ec1ec733-d308-4ac3-a58f-7b36d5415b8d
ec1ec733-d308-4ac3-a58f-7b36d5415b8d-1
9.390

Спецификации

 • Марка : Mazda
 • Модел : CX-7
 • Стил на каросерија : SUV/Теренско
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 173

Опис

Mazda CX 7 дизел 4х4 2010 година
Зафатнина 2.200 ccm
Сила на мотор 172 ks
Поминати 197.500км.

ОПРЕМА:Радио ЦД ,Команди на волан, Навигација,Задна камера,Борд компјутер,Електрика на прозори,Електрика на ретровизори,Греачи на седишта,Темпомат,Систем против пролизгување,Магленки, Централна брава,Дигитална клима,6 степен менувач,Алуминиумски фелни,Погон на сите тркала 4х4 и др….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • Mazda CX 7 дизел 4х4 2010 година
 • Зафатнина 2.200 ccm
 • Сила на мотор 172 ks
 • Поминати 197.500км.