Mazda 2 Sport 1.5i Benzin 2009 godina

 • 27.01.2022 15:55
 • Аеродром, Скопје
 • 147 прегледи
Нов
28fe664f-c9b6-4a87-b02f-7fa5830ed72d-2
c09363c5-2a68-4129-9021-ba9aba6495fc
83a0799e-b753-4496-a6aa-476d3d03392e
a23d1fed-1f6e-4772-bbe4-c8433d2b2cde
6c82bae2-8019-4448-9445-40ae91b2d320
6c82bae2-8019-4448-9445-40ae91b2d320-1
4.999

Спецификации

 • Марка : Mazda
 • Модел : 2
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 130.000-140.000
 • Koњски сили : 103

Опис

Mazda 2 1.5i БЕНЗИН 2009 година
Зафатнина 1.500 ccm
Сила на мотор 103 ks
Поминати 130.000км.

ОПРЕМА:Радио ЦД ,AUX,Команди на волан,Борд компјутер,Електрика на прозори,Електрика на ретровизори,Греачи на седишта,Темпомат,Систем против пролизгување,Магленки, Централна брава, Kлима,Спорт Пакет и др….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • Mazda 2 1.5i БЕНЗИН 2009 година
 • Зафатнина 1.500 ccm
 • Сила на мотор 103 ks
 • Поминати 130.000км.

Локација

Аеродром,Скопје

Локација

Аеродром,Скопје