Mazda 2 1.6d 2009 facelift Autobern

 • 20.01.2022 09:49
 • Аеродром, Скопје
 • 236 прегледи
Нов
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern-8
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern-7
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern-6
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern-5
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern-4
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern-3
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern-2
Mazda-2-1-6d-2009-facelift-Autobern
4.950

Спецификации

 • Марка : Mazda
 • Модел : 2
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Силина на мотор (kw) : 66

Опис

Се продава MAZDA 2 1.6D 66kw.
Година 2009.
Километри 170000.
Од опрема поседува:
-Автоматска клима.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Фабричко озвучување, AUX.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Магленки.
-Греачи на седишта.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрација.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 4950€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717

Останати информации:

 • Автоматска клима.
 • Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
 • Фабричко озвучување, AUX.
 • Ел на прозори и ретровизори.
 • Магленки.
 • Греачи на седишта.
 • Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.