Mazda 2 1.3i 2012 Autobern

 • 30.01.2022 09:15
 • Аеродром, Скопје
 • 212 прегледи
Нов
Mazda-2-1-3i-2012-Autobern-7
Mazda-2-1-3i-2012-Autobern-6
Mazda-2-1-3i-2012-Autobern-5
Mazda-2-1-3i-2012-Autobern-4
Mazda-2-1-3i-2012-Autobern-3
Mazda-2-1-3i-2012-Autobern-2
Mazda-2-1-3i-2012-Autobern
5.200

Спецификации

 • Марка : Mazda
 • Модел : 2
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2012
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 120.000-130.000

Опис

Се продава MAZDA 2 1.3i.
Година 2012.
Километри 120000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски бандажи со гуми во – солидна состојба.
-Фабричко озвучување АUX USB.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 5200€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717