Lacetti

 • 01.03.2022 23:42
 • Велес
 • 518 прегледи
Нов
inbound4557293297605249473
inbound7243398636339548112
inbound415562655196760861
inbound3779961415402458274
inbound4431865833515491821
2.600

Спецификации

 • Марка : Chevrolet
 • Модел : Lacetti
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2006
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Плин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 150.000-160.000
 • Koњски сили : 109
 • Силина на мотор (kw) : 80

Опис

Продавам лачети 1.6 бенз/плин

Рег. До 5/2022год

Севис редовно

Голем сервис пред 5000км

Плин со атест ланци рензо

Централно два клуча

Електрични прозори

Команди на волан

Клима

 

 

Локација

Велес

Локација

Велес