HONDA CIVIC 2.2 cdti 140ks 2007godina

 • 25.01.2022 16:37
 • Аеродром, Скопје
 • 207 прегледи
Нов
aff1eedd-ddef-4743-a1b1-476a06acb430
eaf6b771-3d81-4637-89a5-8dfaa8e74796
f7ec6f94-ec4c-44ef-be52-d884d76625d4
64ca2a8c-5e9b-4006-b6ed-831f94c1b8b5
64ca2a8c-5e9b-4006-b6ed-831f94c1b8b5-1
4.690

Спецификации

 • Марка : Honda
 • Модел : Civic
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2007
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 140

Опис

Honda Civic 2.2 cdti 2007година
Зафатнина 2.200ccm
Сила на мотор 140 ks
Поминати 200.000км.

ОПРЕМА:Радио ЦД , Електрика на прозори, Електрика на ретровизори, Централна брава, Клима….

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817