Honda Accord Coupe 2.4

 • 29.04.2022 18:32
 • Дебар
 • 330 прегледи
Нов
Honda-Accord-Coupe-2010
Honda-Accord-Coupe-2010-1
Honda-Accord-Coupe-2010-2
Honda-Accord-Coupe-2010-3
Honda-Accord-Coupe-2010-4
Honda-Accord-Coupe-2010-5
9.900

Спецификации

 • Марка : Honda
 • Модел : Accord
 • Стил на каросерија : Купе
 • Година : 2010
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Плин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 75.000-80.000
 • Koњски сили : 190

Опис

Honda Accord Coupe 2010 2.4l

4 Cylinder
190 HP
Wheels 225/50 R17