Great Woll Steed 2.4 plin Autobern

 • 27.01.2022 10:33
 • Аеродром, Скопје
 • 176 прегледи
Нов
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern-8
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern-7
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern-6
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern-5
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern-4
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern-3
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern-2
Great-Woll-Steed-2-4-plin-Autobern
5.700

Спецификации

 • Марка : Great Wall
 • Модел : Steed
 • Стил на каросерија : SUV/Теренско
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црвена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Силина на мотор (kw) : 93

Опис

Се продава GREAT WOLL STEED 2.4 PLIN 93kw. 2009 god.
-Oд опрема поседува:
-Клима.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Увоз од Италија.
-Платени давачки до регистрациа
-Можност за купување на возилото до 95 рати со каматна стапка 4,77% без жиранти, одобрување на кредит за 30мин.

-Можна замена повелете во AUTOBERN.