Golf 5 20 tdi

 • 19.05.2022 12:19
 • Куманово
 • 265 прегледи
Нов
528701A9-7ABE-4BA6-8659-D935280ADBB2
0CFEC652-FA63-4BF2-832D-005E5C280B24
9BA308DC-107B-4518-B26A-52F4CD30986F
5024B9A6-DE79-42E6-8B49-D926DCBB7A60
15DACAFE-A556-4935-9783-E30B9B9EF7B0
5473C581-9141-40AF-9AD4-6D47734A74B1
3.200

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : 5
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2004
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 140

Опис

Локација

Куманово

Локација

Куманово