Golf 3 1.4 44kw benzin

 • 16.03.2022 22:21
 • Кавадарци
 • 175 прегледи
Нов
2DBC6BBB-2447-478F-9F81-134A8A3D6079
9D9182E3-D4B0-4FA6-A432-E505241C3C5D

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Golf 3
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 1997
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Без регистрација
 • Километража : 50.000-55.000
 • Koњски сили : 60
 • Силина на мотор (kw) : 44

Опис

Голф 3 1.4 60 коњски сили бензин

Колата фабрички е без клима

Нема регистрација

Цена 1000€

Локација

Кавадарци

Локација

Кавадарци