Ford Ka titanium 1.2i 2011 Autobern

 • 26.01.2022 21:52
 • Аеродром, Скопје
 • 210 прегледи
Нов
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern-8
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern-7
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern-6
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern-5
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern-4
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern-3
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern-2
Ford-Ka-titanium-1-2i-2011-Autobern
3.700

Спецификации

 • Марка : Ford
 • Модел : Ka
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2011
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Силина на мотор (kw) : 55

Опис

Се продава FORD KA TITANIUM 1.2i 55kw.
Година 2011.
Километри 170000.
Oд опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Магленки.
-Фабричко озвучување аух.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3700€ со простор за договор.
071216879
070275098
070323717