Ford Focus 2009 1.6 TDCI 90 KS

 • 27.05.2022 19:49
 • Кочани
 • 377 прегледи
Нов
viber_image_2022-05-21_15-48-48-059
viber_image_2022-05-21_15-49-05-097
viber_image_2022-05-21_15-49-15-838
viber_image_2022-05-21_15-49-25-942
viber_image_2022-05-21_15-49-41-530
viber_image_2022-05-21_15-49-52-794
viber_image_2022-05-21_15-50-03-795
viber_image_2022-05-21_15-50-13-333
4.500

Спецификации

 • Марка : Ford
 • Модел : Focus
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000
 • Koњски сили : 90
 • Силина на мотор (kw) : 66

Опис

Сменето уље, филтри EGR вентил, алтернатор, алансер, акомулатор и е регистриран цела година

078 220 032

 

Локација

Кочани

Локација

Кочани