Ford Focus 1.6TDCI Autobern

 • 26.01.2022 10:20
 • Аеродром, Скопје
 • 214 прегледи
Нов
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern-8
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern-7
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern-6
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern-5
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern-4
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern-3
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern-2
Ford-Focus-1-6TDCI-Autobern
3.950

Спецификации

 • Марка : Ford
 • Модел : Focus
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2007
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 110

Опис

Се продава FORD FOCUS 1.6TDCI 110кs.
Година 2007.
Километри 190000.
Од опрема поседува:
-Автоматска клима двозонска.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
(Темпомат.
Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Магленки.
-Фабричко озвучување.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3950€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717