FORD FIESTA 1.6CDTI TITANIUM 2010 AUTOBERN

 • 26.01.2022 08:58
 • Аеродром, Скопје
 • 156 прегледи
Нов
FORD-FIESTA-1-6CDTI-TITANIUM-2010-AUTOBERN
FORD-FIESTA-1-6CDTI-TITANIUM-2010-AUTOBERN-3
FORD-FIESTA-1-6CDTI-TITANIUM-2010-AUTOBERN-4
FORD-FIESTA-1-6CDTI-TITANIUM-2010-AUTOBERN-5
FORD-FIESTA-1-6CDTI-TITANIUM-2010-AUTOBERN-6
FORD-FIESTA-1-6CDTI-TITANIUM-2010-AUTOBERN-7
5.400

Спецификации

 • Марка : Ford
 • Модел : Fiesta
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црвена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000

Опис

Се продава FORD FIESTA 1.6TDCI TITANIUM 66кw.
Година 2010.
Километри 180000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со нови гуми.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Фабричко озвучување аух.
-Амбиент светло.
-Магленки.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Сменето ребраст каиш затегачи и водна пумпа.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 5400€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717