Ford Fiesta 1.5cdti 2014 Autobern

 • 27.01.2022 14:46
 • Аеродром, Скопје
 • 172 прегледи
Нов
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern-8
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern-7
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern-6
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern-5
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern-4
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern-3
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern-2
Ford-Fiesta-1-5cdti-2014-Autobern
6.150

Спецификации

 • Марка : Ford
 • Модел : Fiesta
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2014
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000
 • Силина на мотор (kw) : 55

Опис

Се продава FORD FIESTA 1.5TDCI 55кw.
Година 2014.
Километри 180000.
Од опрема поседува :
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Фабричко озвучување аух.
Возилото е регистрирано на мк таблици до 15.10.2022.
Cервис направен пред 5.000км сменето сите филтери,улје, ребраст,лентаст каиш,затегачи.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 6150€ со простор за договор.
070275098
071216878
078355335
070323717

Останати информации:

 • Клима уред.
 • Ел на прозори и ретровизори.
 • Фабричко озвучување аух.