FIAT PANDA 0.9 80ks benzin/metan 2015 godina

 • 24.01.2022 16:49
 • Аеродром, Скопје
 • 151 прегледи
Нов
55eff3b1-3aa7-49bb-a8be-605569fa88f6
a4305859-2889-4da7-89a5-40f044ef43c4
091b5cc0-be80-4eda-9436-0d11bcc976b7
cb22e66d-3503-4036-b3db-deaba2d08cab
cc6ec480-e189-4ffa-8973-233a59ac9745
13a5de28-f447-44f8-8137-735f1bd0cd21
13a5de28-f447-44f8-8137-735f1bd0cd21-1
5.990

Спецификации

 • Марка : Fiat
 • Модел : Panda
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2015
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 160.000-170.000
 • Koњски сили : 80

Опис

Fiat Panda benzin/metan 0.9 2015година
Зафатнина 900ccm
Сила на мотор 80 ks
Поминати 163.000км.

ОПРЕМА:Радио ЦД , Електрика на прозори, Електрика на ретровизори, Централна брава, Клима….