Fiat Grande Punto Evo 1.2i 2014 Autobern

 • 27.01.2022 10:16
 • Аеродром, Скопје
 • 290 прегледи
Нов
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern-8
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern-7
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern-6
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern-5
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern-4
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern-3
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern-2
Fiat-Grande-Punto-Evo-1-2i-2014-Autobern
5.300

Спецификации

 • Марка : Fiat
 • Модел : Grande Punto
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2014
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 120.000-130.000
 • Koњски сили : 69

Опис

Се продава FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.2i 69ks.
Година 2014.
Километри 120000.
Класа на емисија: ЕУРО 6.
Од опрема поседува:
-Young ентериер.
-Клима уред.
-Фабричко радио со Bluetooth и АУХ приклучок.
-City волан.
-Магленки.
-Електрика на прозори и ретровизори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрација.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 5300€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717