Fiat 500 1.4i Autobern

 • 26.01.2022 21:10
 • Аеродром, Скопје
 • 238 прегледи
Нов
Fiat-500-1-4i-Autobern-7
Fiat-500-1-4i-Autobern-6
Fiat-500-1-4i-Autobern-5
Fiat-500-1-4i-Autobern-4
Fiat-500-1-4i-Autobern-3
Fiat-500-1-4i-Autobern-2
Fiat-500-1-4i-Autobern
5.200

Спецификации

 • Марка : Fiat
 • Модел : 500
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 160.000-170.000
 • Силина на мотор (kw) : 73

Опис

Се продава FIAT 500 1.4I 73кw.
Година 2010.
Километри 160000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Автоматска клима.
-Фабричко озвучување AUX, WINDOWS MP3,USB.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-SPORT (режим на возење).
-Полу кожен ентериер.
-Магленки.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрација.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 5200€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717