E 220 dizel

 • 09.03.2022 11:12
 • Аеродром, Скопје
 • 446 прегледи
Нов
inbound7189149903938364226
1.200

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : W 220 E klasa 1997 automatik
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 1997
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000
 • Koњски сили : 70
 • Силина на мотор (kw) : 2200

Опис

top sostojba

Локација

skopje,Аеродром,Скопје

Локација

skopje,Аеродром,Скопје