Citroen C4 Picasso

 • 13.03.2022 11:09
 • Кисела Вода, Скопје
 • 221 прегледи
Нов
IMG_20220302_111051
IMG_20220302_111122
IMG_20220302_111024
IMG_20220302_110619
1

Спецификации

 • Марка : Citroën
 • Модел : C4 PICASSO
 • Стил на каросерија : Миниван
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Нафта
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Силина на мотор (kw) : 80

Опис

Se prodava Citroen C4 PICASSO odlicno socuvano so napraven golem servis i mnogu dopolnitelna oprema

075/497-574