Citroen C3 1.1i 2010 Autobern

 • 23.01.2022 10:22
 • Аеродром, Скопје
 • 368 прегледи
Нов
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern-8
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern-7
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern-6
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern-5
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern-4
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern-3
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern-2
Citroen-C3-1-1i-2010-Autobern
3.850

Спецификации

 • Марка : Citroën
 • Модел : C3
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 160.000-170.000

Опис

Се продава CITROËN C3 1.1i.
Година 2010.
Километри 160000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3850 со простор за договор.
071216879
070275098
078355335
070323717