Boom 125cc Motorcycle Type125-10 With 12 Inch Wheels

  • 13.12.2021 01:52
  • 266 прегледи
Нов
Boom-125cc-Motorcycle-Type125-10-With-12-Inch-Wheels
50cc-Gas-Motorcycle-DF-STT-With-CVT-Auto-TrannyAluminum-Wheels-1
RTD-Retro-Bike-250cc-Motorcycle-5spd-F17-R15-Wheels-With-Beefy-Tire
530

Спецификации

  • Марка : Друга марка
  • Модел : Boom 125cc
  • Година : 2020

Опис

Boom 125cc Motorcycle Type125-10 With 12 Inch Wheels

CXR 250cc X22R RTS Motorcycle Sports Style, 5spd Manual, 17″ Wheel

RTD Retro Bike 250cc Motorcycle, 5spd, F17/R15 Wheels With Beefy Tire

RTR Retro Style Bike 250cc Motorycle, 5spd Manual, Dual Muffler

50cc Gas Motorcycle DF STT With CVT Auto Tranny,Aluminum Wheels

Горенаведените производи се достапни доколку се заинтересирани

ИСПОРАКА И ИСПОРАКА:

* Нудиме бесплатна достава и достава до сите нови клиенти, доставата се врши директно до вашиот праг.
* Испораката трае само 3 работни дена, без прилагодени проблеми бидејќи компанијата се грижи за сите процедури.
* Ние исто така нудиме купување на големо и мало, со добри попусти колку повеќе купувате, толку е подобар вашиот попуст.
* Бројот за следење се издава веднаш по завршувањето на пратката..

ПОЛИТИКА ЗА ВРАЌАЊЕ:
* Овој производ е загарантирана да работи совршено во добра состојба. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, известете не во рок од 90 дена откако ќе го примите предметот.
* Сите вратени предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба и пакување.

ЗОШТО ДА КУПУВАТЕ ОД НАС?
* Вашата приватност е обезбедена
* Цените ни се неповторливи
* Загарантирана безбедна трансакција
* Испраќаме од понеделник до сабота.
* Нудиме разумен попуст при купување на големо
* Нудиме политика за враќање од 90 дена и 100% гаранција за враќање на парите.