Bmw 530d doneseno od ch

 • 19.03.2022 14:25
 • Кавадарци
 • 680 прегледи
Нов
AE67662C-F4E4-4DEE-9B8F-B8FE40D40A54
8D252CF1-B57C-4A65-889E-736CA88240EA
4110447A-DAE8-4486-A434-7DB6F0BC8FF3
5A626707-D67E-4D2B-A9DD-70E242EC43AB
CEECBE78-DDA3-4D38-BAC6-FAC02AD66450
8DB5BCB7-454D-445B-B466-E2E82985196E
A5947973-3031-4DE8-92C0-291B89450828
854DC973-3851-454D-A302-0D27C2D74123
2.950

Спецификации

 • Марка : BMW
 • Модел : 530d
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2006
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Странска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 218
 • Силина на мотор (kw) : 160

Опис

Doneseno od ch ne e carineto moze da se napravi na mk ili bg tabli

voziloto e odjaveno od ch

prefketna sostojba motor menjac bez maana

samo kesh, na lice mesto ima prostor za dogovor

Локација

/,Кавадарци

Локација

/,Кавадарци