Bmw 120D automatic 163ks Autobern

 • 26.01.2022 10:15
 • Аеродром, Скопје
 • 278 прегледи
Нов
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern-8
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern-7
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern-6
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern-5
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern-4
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern-3
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern-2
Bmw-120D-automatic-163ks-Autobern
5.400

Спецификации

 • Марка : BMW
 • Модел : 120
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2005
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 163

Опис

Се продава BMW 120D AUTOMATIK 163ks.
Година 2005.
Километри 190000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Магленки.
-Паркинг сензори.
-Фабричко озвучување аух.
-Автоматски менувач.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 5400€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335

Останати информации:

 • Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
 • Темпомат.
 • Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
 • Магленки.
 • Паркинг сензори.
 • Фабричко озвучување аух.
 • Автоматски менувач.