Bmw 118d 2012 + Reg do 03.2023

 • 17.03.2022 00:50
 • Велес
 • 615 прегледи
Нов
1BE87487-B406-4B44-981F-073DA160865B
34B09A6E-CA94-4E04-A352-E9925892544A
B138168E-2629-47E6-9203-6DAD03F14D8B
4A0F73C7-9145-4279-B79A-E744CFD335B5
8.700

Спецификации

 • Марка : BMW
 • Модел : 118d
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2012
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 143
 • Силина на мотор (kw) : 105

Опис

• Автомобилот поседува високо ниво на опрема

• Регистрирана до март 2023 година

• Перфектен мотор (143hp најдобриот на BMW брз и економичен) 

• Надворешно и внатрешно перфектна 

• Повеќе информации на

– 070-216-818

– 071-363-889

 

-Старт/Стоп копче
-Режими на возење ECO/COMFORT/SPORT
-двозонски климатроник
-кожен мултифункционален волан
-темпомат
-паркинг сензори
-алу фелни фабрички БМВ
– ABS/ ESP/ AIRBAG
-централна брава
-електрични стакла и ретровизори
-магленки
-два клуча
-команди на волан
-борд компјутер

-Поминати километри: 230.000