Audi A6 3.0 TDI Quattro 204ks 2013 godina

 • 31.08.2022 09:09
 • Кавадарци
 • 39 прегледи
Нов
1
3
2
20.000

Спецификации

 • Марка : Audi
 • Модел : А6
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2013
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Силина на мотор (kw) : 150

Опис

Audi A6   3.0 TDI Quattro 204ks 2013 godina

Локација

Кавадарци

Локација

Кавадарци