Audi A6 2.0TDI 140ks Autobern

 • 26.01.2022 21:04
 • Аеродром, Скопје
 • 237 прегледи
Нов
Audi-A6-2-0TDI-140ks-Autobern-8
Audi-A6-2-0TDI-140ks-Autobern-6
Audi-A6-2-0TDI-140ks-Autobern-5
Audi-A6-2-0TDI-140ks-Autobern-4
Audi-A6-2-0TDI-140ks-Autobern-3
Audi-A6-2-0TDI-140ks-Autobern-2
5.950

Спецификации

 • Марка : Audi
 • Модел : A6
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2005
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000
 • Koњски сили : 140

Опис

Се продава AUDI A6 2.0 TDI.
Година 2005.
Километри 260000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Магленки.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Навигација.
-Паркинг сензори напред и назад.
-Автоматска клима двозонска.
Возилото е регистрирано на мк таблици до 25.02.2022.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 5950€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717