AUDI A5

 • 14.08.2022 21:56
 • Центар, Скопје
 • 121 прегледи
Нов
5EFF679F-BA71-450C-867B-281511B7069E
64C7E191-CB65-4C91-8916-E96706A68536
9409B3E2-9D67-4E5F-B933-09948AFC00DC
363532C7-4F86-47B7-B895-D880E30EB47C
16.500

Спецификации

 • Марка : Audi
 • Модел : A5
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2014
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 130.000-140.000
 • Koњски сили : 2.0
 • Силина на мотор (kw) : 150

Опис

Ауди А5 ТДИ 2.0 мултитроник со највисоко ниво на опрема и дополнителен комплет на спортски лиени бандаши со комплет зимски гуми