Audi a4 2.7TDI 190hp V6

 • 17.03.2022 12:07
 • Гевгелија
 • 279 прегледи
Нов
7FE30A54-353B-45E4-8218-3ACE7058B2FF
4E8A1786-BA79-40E5-8759-A0ACFC8265E8
3EB81D1D-ABB4-43B9-8218-B532C550B447
EB8F28B4-F7C0-4A48-B259-8CDF203EE1F1
3811DBDF-1C23-45ED-A61B-FECB7B733BCA
6D862E0E-8D06-4413-89EA-0631DF4981F1
B536EA14-CF15-4D78-926E-54CA12DE4D2E
A96E3A42-3ED9-4C70-9BCB-001675F9F8C9
11.600

Спецификации

 • Марка : Audi
 • Модел : a4
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2011
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 190
 • Силина на мотор (kw) : 143

Опис

AUDI MMI MULTIMEDIA CENER BANG & OLUFSEN SURROUND

-BI XENON
-LED PAKET
-ABS
-AUTOHOLD
-PARK ASSIST
-Алуминиумски бандажи
-Борд компјутер
-Грејачи на седишта
-Електрични склопливи ретровизори
-Команди на волан
-Паркинг сензори
-Припрема за телефон

Произведено:12,2011-2012
Увезена од Германија
2 оригинални клуча
Сервисна книшка

Локација

Гевгелија

Локација

Гевгелија