Audi A3 2.0 TDI

 • 23.08.2022 13:42
 • Велес
 • 177 прегледи
Нов
inbound4879151810158521977
inbound4202325593992596137
inbound7683603341756828436
inbound2684975715240127739
inbound1527851653370245550
inbound5452866058559388146
inbound1604407333097924522
inbound1224227538771290330
3.800

Спецификации

 • Марка : Audi
 • Модел : A3
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2004
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000
 • Koњски сили : 140
 • Силина на мотор (kw) : 103

Опис

Се продава Audi A3 увезена од германија пред 4 години во беспрекорна состојба. Регистрирано до 06/2023 со зелен картон. Работи секое копче( темпомат, држаци за пијалоци, прозорци, клима) Поседува Webasto, и анти родент ( апаратче против глодари ) паркинг сензори и еуро кука. 6 R. Со колата следуваат и два клуча и е во моја сопственост 4 години.
078265232
078265232
078265232

Проверка по ваш избор.

Корекција на цена САМО на лице место.

3800€