Се продава Opel Corsa D 1.2

 • 13.07.2022 13:52
 • Крива Паланка
 • 102 прегледи
Нов
IMG_20220712_150530-1
IMG_20220712_150630-1
IMG_20220712_152250-1
IMG_20220712_150848-1
IMG_20220712_152312-1
IMG_20220712_150611-1
IMG_20220712_151118-1
IMG_20220712_151041-1
3.590

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Corsa D 1.2
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2007
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 100.000-110.000
 • Koњски сили : 79
 • Силина на мотор (kw) : 59

Опис