СЕ ПРОДАВА NISSAN XTRAIL 1.6

 • 10.11.2021 17:18
 • Аеродром, Скопје
 • 41 прегледи
Нов
16.500

Спецификации

 • Марка : Nissan
 • Модел : X-Trail
 • Стил на каросерија : SUV/Теренско
 • Година : 2015
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 130.000-140.000

Опис

СЕ ПРОДАВА NISSAN XTRAIL 1.6 so 130 KS 2015 год. FULL OPREMA

Останати информации:

 • ABS
 • Airbag
 • Cruise Control
 • ESP
 • Park Assist
 • Radio / CD
 • Start-Stop Систем
 • Алуминиумски Бандажи
 • Борд компјутер (КОЛОР)
 • Електрични Прозори
 • Електрични Ретровизори
 • Затемнети Стакла
 • Климатроник ДВОЗОНСКИ
 • Кожен Волан
 • Команди на Волан
 • Мерач на притисок во гуми
 • Навигација
 • Паркинг Сензори
 • Светла за Магла
 • Сензори за дожд
 • Хром Пакет
 • Централна Брава