Се продава BMW 320i

 • 02.03.2022 21:18
 • Охрид
 • 673 прегледи
Нов
inbound2075724887214681946
inbound5588022225620122273
inbound8740902040848339852
inbound5757695249367251353
inbound5955580395959072772
2.600

Спецификации

 • Марка : BMW
 • Модел : 320i
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 1999
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 300.000-350.000
 • Koњски сили : 150
 • Силина на мотор (kw) : 110

Опис

 1. ESP
 2. ABS
 3. Навигација
 4. Клима
 5. Патен компјутер
 6. Електрика на ретровизори
 7. Темпомат
 8. Bluetooth
 9. Електрика на прозорци
 10. Команди на волан
 11. Серво волан
 12. Паркинг сензори
 13. Магленки
 14. Централно заклучување
 15. УСБ портЕкран на допирПаркинг камера

 

Локација

Охрид

Локација

Охрид