Се продава Шевролет Спарк

 • 25.07.2022 15:31
 • Битола
 • 83 прегледи
Нов
1
1

Спецификации

 • Марка : Chevrolet
 • Модел : Spark
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2006
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 150.000-160.000

Опис

Се продава Шевролет Спарк од 2006 година, во исправна состојба и регистриран.
Цена по договор.

Лице за контакт: Методија