Се продава Опел Астра, прв сопственик со поминати 210.000 км

 • 07.05.2022 19:37
 • Карпош, Скопје
 • 427 прегледи
Нов
20220507_193728
20220507_193912
20220507_193854
20220507_193832
20220507_193728-1
3.400

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Astra
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црвена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 90

Опис

Опел Астра со фул пакет. Airbag, Кожен волан, команди на волан, електрика на ретровизори, електрика на стакла, централно заклучување, радио со 7 звучници, клима уред,  алуминиумски бандажи, летни и зимски гуми во пакет…

Прв сопственик,  купена во Македонија.