Продавам Kia Pro Ceed 1.4 2009 god

 • 16.03.2022 21:28
 • Аеродром, Скопје
 • 510 прегледи
Нов
11
22
3
44
55
3.999

Спецификации

 • Марка : Kia
 • Модел : Pro Ceed 1.4 2009
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 160.000-170.000
 • Koњски сили : 105
 • Силина на мотор (kw) : 77

Опис

Се продава Kia pro Ceed 2009 година. Возилото е во фул опрема, со атестирани затемнети задни стакла регистрирано е до 02.2023. Доаѓа во пакет со зимски и летни гуми. Има поминато 162 000км.

Локација

Аеродром,Скопје

Локација

Аеродром,Скопје