Продавам Сеат Кордоба 1999г.

 • 21.01.2022 14:58
 • Центар, Скопје
 • 367 прегледи
Нов
images
750

Спецификации

 • Марка : Seat
 • Модел : Кордоба
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 1999
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Зелена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000
 • Koњски сили : 4764

Опис

Продавам Сеат Крдоба регистрирана до 07.2022г. Исправна Пали Вози со многу мала потрошувачка.

Контакт телефо Диме 078 438 245

Локација

Центар,Скопје

Локација

Центар,Скопје