Вклучи филтер

Се прикажуваат 10–18 од 63 резултати

Автомобили

Audi A6 2.0TDI 140ks Autobern

Нов
 • пред 9 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 1 Прегледи
5.950
Автомобили

Citroen DS3 1.6 E-HDI 92ks Autobern

Нов
 • пред 10 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 0 Прегледи
6.850
Автомобили

Ford Focus 1.6tdci 2006

Нов
 • пред 17 часа
 • Florim Saliu
 • Гостивар
 • 5 Прегледи
3.350
Автомобили

Mercedes-Benz C200 CDI 100kw

Нов
 • пред 20 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 5 Прегледи
7.900
Автомобили

Ford Focus 1.6TDCI Autobern

Нов
 • пред 20 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 6 Прегледи
3.950
Автомобили

Bmw 120D automatic 163ks Autobern

Нов
 • пред 20 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 5 Прегледи
5.400
Автомобили

VW Golf 6 1.6 TDI 2010 Autobern

Нов
 • пред 20 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 4 Прегледи
7.200
Автомобили

VW Passat 2.0TDI bluemotion 140ks automatic Autobern

Нов
 • пред 20 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 4 Прегледи
7.800
Автомобили

VW Polo 1.9tdi Autobern

Нов
 • пред 20 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • 3 Прегледи
3.950