Вклучи филтер

Се прикажуваат 1–9 од 63 резултати

Автомобили
 • пред 8 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 3

Се продава PEUGEOT 308 SW 1.6HDI 80kw -Од опрема поседува: -Автоматска клима. -Фабричко озвучување. -Ел на прозори и ретровизори. -Кожен…

3.900
Автомобили
 • пред 8 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 2

4.400
Автомобили
 • пред 8 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 2

Се продава FORD KA TITANIUM 1.2i 55kw. Година 2011. Километри 170000. Oд опрема поседува: -Алуминиумски бандажи со гуми во солидна…

3.700
Автомобили
 • пред 8 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 2

Се продава VOLVO C30 1.6D. Година 2008. Километри 180000. Од опрема поседува: -Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба. -Темпомат.…

4.200
Автомобили
 • пред 8 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 2

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.6 74KW 100KS 2003godina.Od oprema poseduva: -kozen van podesiv po visocina i dlabocina -Elektrika na prozori,…

2.500
Автомобили
 • пред 9 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 1

Се продава MERCEDES BENZ C220CDI АVTOMATIK. -Oд опрема поседува: -Автоматска клима. -Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба. -Сончев кров.…

2.800
Автомобили
 • пред 9 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 2

Се продава SEAT ALTEA 1.9TDI 105кs. Година 2006 Километри 200000. Од опрема поседува: -Клима уред. -Фабричко озвучување аух. -Паркинг сензори.…

4.600
Автомобили
 • пред 9 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 1

Се продава NISSAN QASHQAI+2 1.6DCI 130KS 4×4. Година 2012. Километри 190000. Од опрема поседува: -Автоматска клима двозонска. -Навигација. -Погон на…

11.400
Автомобили
 • пред 9 часа
 • Auto Bern
 • Аеродром, Скопје
 • Посета: 1

Се продава FIAT 500 1.4I 73кw. Година 2010. Километри 160000. Од опрема поседува: -Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.…

5.200